Pacomarine 51024-11 Kadın Kol Saati - Saat - Cart

100 TL Üzeri Kargo Bedava.

Menü

Pacomarine 51024-11 Kadın Kol Saati

1.497,05 TL Havale İndirimli  (3% ):  1.452,14 TL
Kargoya veriliş süresi: 
2  Gün
Ücretsiz Kargo
Sepete At
Hemen Al

Cinsiyet:
Kadın
Kasa Rengi:
Rose /Gold
Kasa Materyali:
Çelik
Kadran Şekli:
Yuvarlak
Kadran Rengi:
Lacivert
Kordon Materyali:
Çelik
Kordon Rengi:
Lacivert

Sitemizde yer alan saat modelleri %100 orijinal ve 2 Yıl Garantilidir.

Cart.com.tr den aldığınız ürünleri daha uzun süre kullanabilmek için aşağıdaki önerilere uymanızı rica ederiz.

  • Pil ile çalışan saatlerde pil tamamen bitmeden önce pilin değiştirilmesi gerekmektedir. Pil ömrü ortalama 2 yıldır. Zamanında değiştirilmeyen piller bir süre sonra akabilir veya bulundağu bölgenin aşınmasına neden olabilir.
  • Su geçirmez saatlerin üzerinde water resistant ibaresi bulunur. Saatiniz dalgıçlar için özel olarak üretilmiş bir saat değil ise çok fazla suya temas ettirmemeniz önerilir. Saate su direnci veren conta bir süre sonra kurur ve kırılganlaşır. Saatinizin bakım zamanı geldiğinde bu parçalar mutlaka kontrol edilmeli ve gerekiyorsa değiştirilmelidir. 
  • Su geçirmez özelliği bulunmadığı halde suya düşen ya da çeşitli nedenlerden dolayı nemlenen saatlerin tamiri için mutlaka teknik servisten yardım almanız gerekir.
  • Saat camındaki küçük çatlaklar veya çizikler zamanla aşınarak nemin ve tozun saat içine girmesine sebep olabilir. Bu yüzden çizilen saat camının fazla vakit kaybetmeden değiştirilmesi önemlidir. Eğer saatinizin çizilmesini ve hasar görmesini istemiyorsanız asla yüzünü yere bakacak şekilde koymayın. Kuru bir yerde orijinal kutusu ile birlikte saklanan saatler, bu dış etkilerden büyük ölçüde korunacaktır. 
  • Deri kayışlar ter veya diğer etkenlerin neden olduğu nemi emerek zamanla deformasyona uğrayabilirler. Özellikle yaz aylarında oldukça sık karşılaşılan bu durumu önlemek için saat kayışı kuru bir bezle silinmelidir.
  • Saatlerin uzun süre boyunca güneş ışığına maruz kalması kayış rengini soldurabilmektedir. Bu durum saatin pil ömrünü kısaltır ve iç kısımda bulunan bazı mekanizmaların ısı nedeni ile bozulmasına sebep olabilir.
  • Benzin, civa, tiner veya diğer kimyasal maddelerin saatle teması sonucu o bölgede renk değişikliği veya soluklaşma görülebilir. Bu tür kimyasalların saatin iç kısmına sızması saatin bozulmasına neden olabilir.
  • Saatinizin bakımını mutlaka yetkili teknik serviste yaptırınız.  Saat tamiri ve bakımı hakkında yeterli bilgileri olamayan kişilerin saati açması basit bir pil değişimi sırasında bile saatinize zarar verebileceği gibi saatin garanti kapsamından çıkmasına da neden olabilir.  

Cart.com.tr de yer alan koleksiyonlar evde, işte, sporda, tatilde ve plajda yaşamınıza değer katacak ürünlerden oluşmaktadır. 

Ürünlere ait fotoğraf çekimlerinde kullanılan stüdyo ve ortam ışıklarına bağlı olarak ürünlerin renk tonlarında farklılıklar olabilir.